fbpx

Specjalista ds. Social Media

SZUKAMY SPECJALISTY DS. SOCIAL MEDIA

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Social Media. Jeśli na Facebooku czujesz się jak ryba w wodzie i znasz aktualne trendy z obszaru social media i digital marketingu to napisz do nas!

Więc jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze profili społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • masz za sobą zrealizowane kampanie i znasz doskonale ekosystem reklamowy Facebooka,
  • jesteś osobą kreatywną i pracowitą
  • interesujesz się reklamą i marketingiem
  • pisanie tekstów przychodzi Ci z łatwością…

Obowiązki:

  • opracowywanie i wdrożenie spójnej strategii komunikacji w Mediach Społecznościowych
  • tworzenie kampanii reklamowych Facebook Ads,
  • tworzenie kreatywnych i angażujących treści,
  • prowadzenie firmowych profili social media,
  • moderacja komentarzy,
  • zarządzanie kalendarzem publikacji
  • zarządzanie budżetem reklamowym naszych klientów w Facebook Ads
  • współpraca z grafikiem w tworzeniu contentu wizualnego i wsparcie pozostałych działów w firmie.

Z naszej strony zapewniamy:

  • Możliwość stałego rozwoju
  • Niezależność
  • Wsparcie całego zespołu
  • Umowę o pracę bądź kontrakt B2B (praca tylko w siedzibie naszej firmy)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Fantastyczną, rodzinną atmosferę w pracy
  • Możliwość współpracy z klientami z różnych branż (brak nudy!)

Jeśli czytając to myślisz sobie „bułka z masłem”, czekamy na Twoją wiadomość

Wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres kariera@silverfox.pl i napisz w kilku zdaniach, dlaczego to właśnie Ciebie potrzebujemy.

PS. Do CV koniecznie załącz następującą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Silver Fox s.c. P. Strutyński, A. Zdanowicz, ul. Gen. Wład. Andersa 5/508, 15-124 Białystok, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

* poleca obowiązkowe