fbpx

Szukamy kreatywnego grafika / Graphic Designer do Lisiej Rodziny!

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kolejnego lisa na stanowisko: GRAFIK KREATYWNY.

Obowiązki:
* Przygotowywanie materiałów do druku,
* Projektowanie na potrzeby WWW,
* Projektowanie kreacji reklamowej online,
* Projektowanie na potrzeby social media,
* Projektowanie key visuals na potrzeby przetargów,
* Tworzenie i opracowywanie innych materiałów graficznych,

Wymagania:
* Biegła znajomość Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign),
* Umiejętność składania materiałów do druku oraz online,
* Umiejętność składu etykiet,
* Kreatywność, wysokie poczucie estetyki i dbałość o szczegóły,
* Min. 2 lata doświadczenia agencyjnego na stanowisku Graphic Designer
* Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
* Znajomość obsługi Corel będzie dodatkowym atutem,
* Doskonała znajomość typografii,
* Znajomość HTML, CSS,
* Umiejętność tworzenia animacji.

Oferujemy:
* Możliwość stałego rozwoju
* Niezależność
* Wsparcie całego zespołu
* Umowę o pracę
* Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
* Fantastyczną, rodzinną atmosferę w pracy
* Możliwość współpracy z klientami z różnych branż (brak nudy!)

Wyślij swoje Portfolio oraz CV ze zdjęciem na adres kariera@silverfox.pl .

PS. Do CV koniecznie załącz następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Silver Fox s.c. P. Strutyński, A. Zdanowicz, ul. Gen. Wład. Andersa 5/508, 15-124 Białystok, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.